Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Optimálna cena za spracovanie podkladov bakalárskej práce

Optimálna cena za spracovanie podkladov bakalárskej práce

Cena za spracovanie podkladov z bakalárskej práci je veľmi variabilný údaj a závisí od rôznych premenných. V nasledujúcom článku vám predstavíme aspoň základné informácie o výpočte ceny za spracovanie podkladov k záverečnej práci, ale aj to, koľko vás vo finále takáto služba môže v priemere stáť.

Úvodný obsah

Bakalárska práca a cena za podklady

Cena spracovanie podkladov k bakalárskej práci, ale aj k iným typom záverečných prác, ako sú diplomové práce, rigorózne práce či ďalšie vysokoškolské práce, sa odvíja najmä od celkového rozsahu, ktorý pre vás autor podkladov spracuje, ale aj od náročnosti konkrétnej témy. Podklady k diplomovej práci z medicíny na 50 strán sú náročnejšie na prípravu, ako podklady k bakalárskej práci napríklad z ekonómie na 30 strán.

Výpočet ceny za normostranu

Cena za spracovanie jednej strany bakalárskej práce začína od 9 €. Cena za jednu stranu diplomovej práce však už od 8,50 €. Diplomové práce majú spravidla väčší rozsah, čo sa prejavuje aj na nižšej cene za jednu spracovanú stranu podkladov. Na cenu vplývajú aj ďalšie faktory, ktoré sme nespomínali vyššie, ako napríklad aj termín dodania.

Cenník podkladov bakalárskych prác

Celý cenník spracovania podkladov k bakalárskej, ale aj ostatným typom záverečných prác si môžete prezrieť priamo na našom webe. Každá jedna práca sa však posudzuje individuálne a cenu za spracovanie podkladov si dohodnete priamo s autorom, ktorého si vyberiete. Celá komunikácia je absolútne anonymná.

Koľko eur si treba pripraviť?

Pri zohľadnení rôznych premenných môžeme vo všeobecnosti povedať, že jednoduchšia bakalárska práca, ku ktorej si necháte spracovať podklady od niektorého z našich autorov, môže stáť už od 300 eur. Cena za prácu sa však môže vyšplhať aj oveľa vyššie, dosť závisí aj od úrovne spracovania.

Ako prebieha platba?

Platba, rovnako ako aj komunikácia, prebieha absolútne anonymne. Menšie práce sa zvyknú uhrádzať jednorazovo. V prípade väčšej objednávky si môžete rozdeliť platbu na niekoľko splátok a uhrádzať podklady postupne za časti, ktoré dostanete od spracovateľa. Všetko opäť závisí priamo na vašej individuálnej dohode.

 

Podklady k bakalárskej práci

Naši autori vám pomôžu

Nezáväzná objednávka

Podobné články na blogu

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy
26.05.2022

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy

V dnešnom článku sme si pre vás pripravili množstvo zaujímavých tipov na témy bakalárskej práce z odboru informatika. Ak chcete trochu vyst…

Čítať viac
Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu
19.05.2022

Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu

Ak patríte medzi študentov psychológie, koncom druhého ročníka bakalárskeho štúdia vás bude čakať rozhodovanie pri výbere t…

Čítať viac
Bakalárska práca o sociálnej práci
12.05.2022

Bakalárska práca o sociálnej práci

Študujete sociálnu prácu na vysokej škole a prišli ste do štádia, kedy si máte vybrať tému vašej bakalárky? Toto…

Čítať viac