Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Ako funguje spracovanie podkladov?

Žiadne komplikácie, rýchla odozva, maximálna kontrola

Postup spracovania podkladov

 1. Objednávka

  Rozhodli ste sa pre profesionálne spracovanie podkladov vašej záverečnej práce? Vyplňte, prosím, nezáväznú objednávku. Následne dostanete potvrdzovací email o jej prijatí. Objednávku môžete kedykoľvek zrušiť.

 2. Naša odpoveď

  Po prijatí vašej nezáväznej objednávky vám pošleme cenovú ponuku od jedného alebo viacerých spracovateľov. Rovnako dostanete aj inštrukcie k ďalšiemu postupu. Prezrite si náš orientačný cenník za spracovanie podkladov.

 3. Výber spracovateľa

  Ak súhlasíte s našimi podmienkami spracovania podkladov, môžete si vybrať jedného zo spracovateľov, od ktorých ste dostali cenovú ponuku. Návod na potvrdenie objednávky nájdete v maile s cenovou ponukou.

 4. Záväzná objednávka

  Záväznú objednávku vytvoríte po prihlásení sa do nášho systému výberom niektorého zo spracovateľov. Emailom dostanete aj inštrukcie k úhradám.

 5. Komunikácia so spracovateľom

  So spracovateľom môžete komunikovať prostredníctvom chatu v našom systéme počas celej doby spracovania podkladov. Môžete mu posielať aj rôzne súbory a podklady, ktoré chcete zapracovať.

 6. Možnosť platby po častiach 

  Úhrady za spracovanie podkladov záverečnej práce štandardne rozdeľujeme na 4 splátky. 1.fáza je v hodnote 15 % z celkovej sumy, druhá v hodnote 30 %, tretia opäť 30 % a štvrtá 25 %. So spracovateľom si dohodnete termíny a celý postup úhrady a spracovania podkladov máte stále pod kontrolou v našom systéme.

 7. Záručná doba

  Po odovzdaní záverečnej práce pre vás bezplatne zapracujeme akékoľvek pripomienky, ktoré sa týkajú spracovaných podkladov, ich obsahu alebo témy, ktoré boli dohodnuté v objednávke.

Rýchla nezáväzná objednávka

Uvedením telefónneho čísla

 • Vás môžeme kontaktovať pre upresnenie Vašej objednávky.
 • Dokážeme rýchlejšie vyriešiť Vaše požiadavky.
 • Vaša anonymita ostáva plne zachovaná.

Keď nezadáte telefón, budete môcť odoslať formulár až po zaškrtnutí políčka. Skontrolujte si aj SPAM, pretože Vám do pár minút zašleme na email potvrdenie o zadaní Vašej požiadavky.
Rozumiem
Odoslaním formuláru sa nezaväzujete k objednávke !

Odoslaním tohto formuláru len získate predstavu o cenách a možnosti spracovania podkladov vašej záverečnej práce. Nemusíte dopredu nič platiť a objednávku môžete kedykoľvek zrušiť.