Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Za koľko dokážem napísať bakalársku prácu?

Dáte to za týždeň? Alebo na to stačí pár hodín?

Za koľko dokážem napísať bakalársku prácu?

Konkrétnejšie máme namysli čas, za ktorý sa to dá zvládnuť. Ak sa nad touto otázkou zamýšľate, zrejme vám neostáva veľa času, a preto ani my nebudeme strácať čas. Pozrime sa na to, za koľko sa dá bakalárka zmáknuť.

Tip číslo 1 – mesiac

V prípade, že ste si bakalásku prácu nechali na poslednú chvíľu, predpokladajme, že mesiac pred oficiálnym deadlinom začínate. V takomto prípade máme pre vás skvelú správu. Stíhate to s prehľadom. Na napísanie 30 stranového kompilátu vám 30 dní bohato stačí. Napísať jednu stranu denne dokáže naozaj každý. Horšie to však už bude s kvalitou. Nesmieme zabudnúť ani na fakt, že zrejme nebudete váš expresný progres konzultovať s vedúcim práce, a tým pádom sa nevyhnete mnohým chybám ,s ktorými by vám on poradil.

Tip číslo 2 – 2 týždne

V takomto prípade máme pre vás len jeden tip. Zabudnite na parties, zabudnite na fitko, zabudnite na partnera a aj na celé hodiny pozerania seriálov. Stále máte šancu dopísať vašu prácu a zahrnúť do nej všetko, čo by mala obsahovať. Ak ste dostatočne šikovní, stihnete ju nahrať do systému a vytlačiť ešte pár dní pred uzávierkou.

Pre HardCore študentov - víkend.

Alebo to nazvime 3 dni. Z vlastnej skúsenosti vám niektorí študenti potvrdia, že sa to DÁ. Avšak, ak na to váš vedúci príde, bude nielen sklamaný, ale aj vy odídete s dlhým nosom. Rovnako treba zdôrazniť, že kvalita práca pôjde dole tak rýchlo, ako rýchlo ste ju napísali. To, či sa nad vami na obhajobe zľutujú (ak vás tam vôbec pustia), už bude záležať len na nálade komisie a na vašich vyjadrovacích schopnostiach.

Nenechávajte si napísanie práce na poslednú chvíľu, postarajte sa o to včas a nechajte si dostatok času na učenie sa na štátnice a skúškové obdobie. Budete ho určite potrebovať a vyhnete sa neželaným stresom.

 

Bakalárka už za 1 týždeň?

Nechajte prípravu podkladov pre svoju bakalársku prácu na profesionálov. Pomôžeme Vám.

Chcem podklady pre bakalársku prácu

Podobné články na blogu

Poďakovanie v bakalárskej práci: Môžete ho vynechať?
27.12.2021

Poďakovanie v bakalárskej práci: Môžete ho vynechať?

Poďakovanie v bakalárskej práci je kapitola, ktorá nie je povinná, no študenti ju aj napriek tomu často spracujú veľmi zle. Buď poďakovanie úplne…

Čítať viac
Bakalárska práca: Mala by vás desiť kontrola originality?
17.12.2021

Bakalárska práca: Mala by vás desiť kontrola originality?

Kontrola originality bakalárskej práce je pojem, ktorý desí mnohých študentov. Je to naozaj taký strašiak, ktorého by ste sa mali pri p…

Čítať viac
Optimálna cena za spracovanie podkladov bakalárskej práce
13.12.2021

Optimálna cena za spracovanie podkladov bakalárskej práce

Cena za spracovanie podkladov z bakalárskej práci je veľmi variabilný údaj a závisí od rôznych premenných. V nasledujúcom článku v…

Čítať viac