Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Za koľko dokážem napísať bakalársku prácu?

Dáte to za týždeň? Alebo na to stačí pár hodín?

Za koľko dokážem napísať bakalársku prácu?

Konkrétnejšie máme namysli čas, za ktorý sa to dá zvládnuť. Ak sa nad touto otázkou zamýšľate, zrejme vám neostáva veľa času, a preto ani my nebudeme strácať čas. Pozrime sa na to, za koľko sa dá bakalárka zmáknuť.

Tip číslo 1 – mesiac

V prípade, že ste si bakalásku prácu nechali na poslednú chvíľu, predpokladajme, že mesiac pred oficiálnym deadlinom začínate. V takomto prípade máme pre vás skvelú správu. Stíhate to s prehľadom. Na napísanie 30 stranového kompilátu vám 30 dní bohato stačí. Napísať jednu stranu denne dokáže naozaj každý. Horšie to však už bude s kvalitou. Nesmieme zabudnúť ani na fakt, že zrejme nebudete váš expresný progres konzultovať s vedúcim práce, a tým pádom sa nevyhnete mnohým chybám ,s ktorými by vám on poradil.

Tip číslo 2 – 2 týždne

V takomto prípade máme pre vás len jeden tip. Zabudnite na parties, zabudnite na fitko, zabudnite na partnera a aj na celé hodiny pozerania seriálov. Stále máte šancu dopísať vašu prácu a zahrnúť do nej všetko, čo by mala obsahovať. Ak ste dostatočne šikovní, stihnete ju nahrať do systému a vytlačiť ešte pár dní pred uzávierkou.

Pre HardCore študentov - víkend.

Alebo to nazvime 3 dni. Z vlastnej skúsenosti vám niektorí študenti potvrdia, že sa to DÁ. Avšak, ak na to váš vedúci príde, bude nielen sklamaný, ale aj vy odídete s dlhým nosom. Rovnako treba zdôrazniť, že kvalita práca pôjde dole tak rýchlo, ako rýchlo ste ju napísali. To, či sa nad vami na obhajobe zľutujú (ak vás tam vôbec pustia), už bude záležať len na nálade komisie a na vašich vyjadrovacích schopnostiach.

Nenechávajte si napísanie práce na poslednú chvíľu, postarajte sa o to včas a nechajte si dostatok času na učenie sa na štátnice a skúškové obdobie. Budete ho určite potrebovať a vyhnete sa neželaným stresom.

 

Bakalárka už za 1 týždeň?

Nechajte prípravu podkladov pre svoju bakalársku prácu na profesionálov. Pomôžeme Vám.

Chcem podklady pre bakalársku prácu

Podobné články na blogu

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy
26.05.2022

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy

V dnešnom článku sme si pre vás pripravili množstvo zaujímavých tipov na témy bakalárskej práce z odboru informatika. Ak chcete trochu vyst…

Čítať viac
Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu
19.05.2022

Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu

Ak patríte medzi študentov psychológie, koncom druhého ročníka bakalárskeho štúdia vás bude čakať rozhodovanie pri výbere t…

Čítať viac
Bakalárska práca o sociálnej práci
12.05.2022

Bakalárska práca o sociálnej práci

Študujete sociálnu prácu na vysokej škole a prišli ste do štádia, kedy si máte vybrať tému vašej bakalárky? Toto…

Čítať viac