Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Toto je 5 najobľúbenejších dní každého študenta

Toto je 5 najobľúbenejších dní každého študenta

Už malé deti majú svoje najobľúbenejšie dni, ktorými sú pravdepodobne narodeniny a Vianoce. Študenti sa na túto “problematiku” pozerajú úplne inak. Keď sme sa ich pýtali, aký je ich najobľúbenejší deň, v zásade sa nám opakovali len tieto odpovede

 

Posledný školský deň

Ten pred vianočnými sviatkami, aj ten pred letnými prázdninami. Školský rok je únavný, plný prednášok, cvičení a práce, ktorý sa zakončí odporným skúškovým. Niet lepšieho pocitu, ako keď viete, že vás čaká pár týždňov voľna.

Výsledky skúšky

Počas vysokej školy sa vám stane niekoľkokrát, že vás spolužiak zobudí s informáciou o výsledkoch skúšky. Prihlásite sa do AiSu, aby ste vedeli, ako ste dopadli. Ak ste skúšku urobili, budete sa nesmierne tešiť. Ak aj nie, odpadne vám kameň zo srdca, že už nemusíte čakať na odpoveď.

Beánie a ďalšie veľké parties

Dni, kedy sa študent opije a zabaví s kamarátmi patrili medzi tretie najlepšie. Aj počas semestra sa dá na pár hodín vypnúť od problémov a v ideálnom prípade aj prespať celý nasledujúci deň. Ak chcete vidieť stovky šťastných ľudí na jednom mieste, skočte na študentskú beániu.

Keď nie je škola

Odpadnutá prednáška? Chorý vyučujúci? Požiar v škole? Chemikom zase niečo vybuchlo? Vy môžete zatiaľ skočiť na kávu (tí zodpovednejší aj do knižnice) alebo si dopriať hodinku spánku navyše.

Promócia

Úspešné absolvovanie celej vysokej školy je umocnené v deň, kedy sa slávnostne preberiete svoj diplom. Počas tohto dňa si uvedomíte, že máte 5 a viac rokov za sebou a že konečne sa vám splnil jeden z prvých veľkých životných cieľov.

Podobné články na blogu

Ako správne pracovať s literárnymi zdrojmi v záverečnej práci?
14.06.2019

Ako správne pracovať s literárnymi zdrojmi v záverečnej práci?

Pomaly dopisujete vašu záverečnú prácu a neviete si dať rady s literárnymi zdrojmi? Pozrite sa na  naše užitočné tipy a poraďte si…

Čítať viac
Diplomovka zo sociálnej práce? Pozor na toto!
14.06.2019

Diplomovka zo sociálnej práce? Pozor na toto!

Veľké množstvo študentov sa na nás obracia a prosbou o pomoc pri písaní záverečnej práce zo sociálnej práce. Na aké…

Čítať viac
5 druhov vecí, ktoré na intrák nepatria
01.05.2019

5 druhov vecí, ktoré na intrák nepatria

Tento článok sme napísali na základe príbehov študentov, ktorí dostali pokutu alebo dokonca boli nútení odsťahovať sa z internátu kv…

Čítať viac