Prihlásiť

Sme skúsenosť, nie študenti, ktorí si privyrábajú

V našej spoločnosti sme od roku 2013 prešli viacerými zmenami. Išlo o zmeny v systéme, komunikácii, ale aj v kvalite poskytovaných služieb. Spracovanie podkladov záverečných prác je naším hlavným predmetom činnosti, ktorú sa snažíme poskytovať kvalitným servisom...

Sme skúsenosť, nie študenti, ktorí si privyrábajú

V našej spoločnosti sme od roku 2013 prešli viacerými zmenami. Išlo o zmeny v systéme, komunikácii, ale aj v kvalite poskytovaných služieb. Spracovanie podkladov záverečných prác je naším hlavným predmetom činnosti, ktorú sa snažíme poskytovať kvalitným servisom.

 

Najvýraznejšou zmenou, bola hneď v decembri 2013 stabilizácia odborníkov v tíme. Aby sme dosiahli čo najvyššiu kvalitu spracovaných podkladov pre diplomové práce. Z nášho tímu sme postupne vytvárali tím špecialistov, ktorí sa najlepšie orientujú vo svojom odbore.

U nás sa vám teda nemôže stať, že podklady pre vašu záverečnú prácu vám vypracuje autor, ktorý nevyštudoval daný odbor. Vždy prikladáme veľkú váhu skúsenostiam a tak sme postupne ponechali v tíme len tých najskúsenejších. V našom tíme nenájdete študenta, ktorý by si touto prácou privyrábal, rovnako tak ani čerstvého absolventa. Naši autori majú ukončený minimálne 2. stupeň vysokoškolského vzdelania. Vo veľkej miere máme u nás ozajstných odborníkov, ktorí sa aj po skončení vysokoškolského štúdia ostali venovať vedeckej práci.

Takí autori sú garanciou, že majú prístup k odbornej literatúre, ku ktorej sa bežný študent nedostane. Prístupom k vedeckým prácam a najnovším výskumom dokáže autor vypracovať naozaj kvalitné podklady k diplomovej práci.

Druhou zmenou bolo, že komunikácia sa zrýchlila vďaka rozšíreniu administratívy. Dnes už využívame najmodernejšie technológie, medzi ktoré by sme zaradili aj využívanie cloudu, vďaka ktorému dokáže celý tím promptne reagovať na vaše podnety aj mimo kancelárie. Automatizáciou niektorých činností sme dosiahli vyššiu efektivitu práce, čo sa odzrkadlilo na znižovaní cien pre vás, koncových zákazníkov.

Stabilizáciou procesov, systému a využívaním moderných technológii, si dovolíme neskromne tvrdiť, že sme sa zaradili medzi špičku spoločností, ktoré ponúkajú poradenstvo pre vysokoškolákov. U nás vám garantujem, že vaše podklady záverečných prác vyhotovíme s najvyššou prioritou kvality a pridanou hodnotou vám bude ľahký priebeh spolupráce, vaša spokojnosť a úspešné ukončenie štúdia.

Naše referencie len potvrdzujú naše slová. Evidujeme 99% spokojných zákazníkov a len 1% nespokojných. Dokázali sme uspokojiť už viac ako 360 zákazníkov a ich počet denne narastá.

Podobné články na blogu

Neviete, ako začať písať diplomovú prácu?
12.04.2019

Neviete, ako začať písať diplomovú prácu?

Diplomová práca si podobne ako iné zadania vyžaduje obrovskú dávku času a energie. Ako aj pri iných úlohách je najzložitejšia ú…

Čítať viac
Aké mimoškolské aktivity vám môžu pomôcť?
28.03.2019

Aké mimoškolské aktivity vám môžu pomôcť?

Trávenie voľného času mimo školy nemusí byť nutne v klube alebo v pivárni, či na izbe u spolužiakov. Pokojne môžete čas na vysokej škole využiť aj…

Čítať viac
Už máte premyslené, čo po škole?
19.03.2019

Už máte premyslené, čo po škole?

Študenti si často neuvedomujú, že po piatich rokoch plných voľnosti, štúdia, parties a odpočinku príde krutá realita, ktorá sa s nimi bude…

Čítať viac