Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Sme skúsenosť, nie študenti, ktorí si privyrábajú

V našej spoločnosti sme od roku 2013 prešli viacerými zmenami. Išlo o zmeny v systéme, komunikácii, ale aj v kvalite poskytovaných služieb. Spracovanie podkladov záverečných prác je naším hlavným predmetom činnosti, ktorú sa snažíme poskytovať kvalitným servisom...

Sme skúsenosť, nie študenti, ktorí si privyrábajú

V našej spoločnosti sme od roku 2013 prešli viacerými zmenami. Išlo o zmeny v systéme, komunikácii, ale aj v kvalite poskytovaných služieb. Spracovanie podkladov záverečných prác je naším hlavným predmetom činnosti, ktorú sa snažíme poskytovať kvalitným servisom.

 

Najvýraznejšou zmenou, bola hneď v decembri 2013 stabilizácia odborníkov v tíme. Aby sme dosiahli čo najvyššiu kvalitu spracovaných podkladov pre diplomové práce. Z nášho tímu sme postupne vytvárali tím špecialistov, ktorí sa najlepšie orientujú vo svojom odbore.

U nás sa vám teda nemôže stať, že podklady pre vašu záverečnú prácu vám vypracuje autor, ktorý nevyštudoval daný odbor. Vždy prikladáme veľkú váhu skúsenostiam a tak sme postupne ponechali v tíme len tých najskúsenejších. V našom tíme nenájdete študenta, ktorý by si touto prácou privyrábal, rovnako tak ani čerstvého absolventa. Naši autori majú ukončený minimálne 2. stupeň vysokoškolského vzdelania. Vo veľkej miere máme u nás ozajstných odborníkov, ktorí sa aj po skončení vysokoškolského štúdia ostali venovať vedeckej práci.

Takí autori sú garanciou, že majú prístup k odbornej literatúre, ku ktorej sa bežný študent nedostane. Prístupom k vedeckým prácam a najnovším výskumom dokáže autor vypracovať naozaj kvalitné podklady k diplomovej práci.

Druhou zmenou bolo, že komunikácia sa zrýchlila vďaka rozšíreniu administratívy. Dnes už využívame najmodernejšie technológie, medzi ktoré by sme zaradili aj využívanie cloudu, vďaka ktorému dokáže celý tím promptne reagovať na vaše podnety aj mimo kancelárie. Automatizáciou niektorých činností sme dosiahli vyššiu efektivitu práce, čo sa odzrkadlilo na znižovaní cien pre vás, koncových zákazníkov.

Stabilizáciou procesov, systému a využívaním moderných technológii, si dovolíme neskromne tvrdiť, že sme sa zaradili medzi špičku spoločností, ktoré ponúkajú poradenstvo pre vysokoškolákov. U nás vám garantujem, že vaše podklady záverečných prác vyhotovíme s najvyššou prioritou kvality a pridanou hodnotou vám bude ľahký priebeh spolupráce, vaša spokojnosť a úspešné ukončenie štúdia.

Naše referencie len potvrdzujú naše slová. Evidujeme 99% spokojných zákazníkov a len 1% nespokojných. Dokázali sme uspokojiť už viac ako 360 zákazníkov a ich počet denne narastá.

Podobné články na blogu

Vedecké odbory – ktoré profesie by potrebovali viac mladých absolventov?
21.08.2019

Vedecké odbory – ktoré profesie by potrebovali viac mladých absolventov?

V niektorých pracovných odvetviach chýba viac absolventov ako v tých iných. Ak si ešte len vyberáte vysokú školu alebo ste v jednej…

Čítať viac
Týchto 5 vecí študenti zabúdajú zapracovať do záverečnej práce
08.08.2019

Týchto 5 vecí študenti zabúdajú zapracovať do záverečnej práce

Záverečná práca je komplexný projekt, ktorý obsahuje stovky rôznych dôležitých častí. Na niektoré z nich študenti zabú…

Čítať viac
Čomu sa vyhnúť pri písaní záverečnej práce
02.08.2019

Čomu sa vyhnúť pri písaní záverečnej práce

Do každej záverečnej práce by ste nemali dávať určité veci, ktoré v odborných publikáciách (akou bude aj vaša záverečná pr…

Čítať viac