Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Sme skúsenosť, nie študenti, ktorí si privyrábajú

V našej spoločnosti sme od roku 2013 prešli viacerými zmenami. Išlo o zmeny v systéme, komunikácii, ale aj v kvalite poskytovaných služieb. Spracovanie podkladov záverečných prác je naším hlavným predmetom činnosti, ktorú sa snažíme poskytovať kvalitným servisom...

Sme skúsenosť, nie študenti, ktorí si privyrábajú

V našej spoločnosti sme od roku 2013 prešli viacerými zmenami. Išlo o zmeny v systéme, komunikácii, ale aj v kvalite poskytovaných služieb. Spracovanie podkladov záverečných prác je naším hlavným predmetom činnosti, ktorú sa snažíme poskytovať kvalitným servisom.

Ako sme začali s prpravou podkladov?

Najvýraznejšou zmenou, bola hneď v decembri 2013 stabilizácia odborníkov v tíme. Aby sme dosiahli čo najvyššiu kvalitu spracovaných podkladov pre diplomové práce. Z nášho tímu sme postupne vytvárali tím špecialistov, ktorí sa najlepšie orientujú vo svojom odbore.

U nás sa vám teda nemôže stať, že podklady pre vašu záverečnú prácu vám vypracuje autor, ktorý nevyštudoval daný odbor. Vždy prikladáme veľkú váhu skúsenostiam a tak sme postupne ponechali v tíme len tých najskúsenejších. V našom tíme nenájdete študenta, ktorý by si touto prácou privyrábal, rovnako tak ani čerstvého absolventa. Naši autori majú ukončený minimálne 2. stupeň vysokoškolského vzdelania. Vo veľkej miere máme u nás ozajstných odborníkov, ktorí sa aj po skončení vysokoškolského štúdia ostali venovať vedeckej práci.

Takí autori sú garanciou, že majú prístup k odbornej literatúre, ku ktorej sa bežný študent nedostane. Prístupom k vedeckým prácam a najnovším výskumom dokáže autor vypracovať naozaj kvalitné podklady k diplomovej práci.

Druhou zmenou bolo, že komunikácia sa zrýchlila vďaka rozšíreniu administratívy. Dnes už využívame najmodernejšie technológie, medzi ktoré by sme zaradili aj využívanie cloudu, vďaka ktorému dokáže celý tím promptne reagovať na vaše podnety aj mimo kancelárie. Automatizáciou niektorých činností sme dosiahli vyššiu efektivitu práce, čo sa odzrkadlilo na znižovaní cien pre vás, koncových zákazníkov.

Stabilizáciou procesov, systému a využívaním moderných technológii, si dovolíme neskromne tvrdiť, že sme sa zaradili medzi špičku spoločností, ktoré ponúkajú poradenstvo pre vysokoškolákov. U nás vám garantujem, že vaše podklady záverečných prác vyhotovíme s najvyššou prioritou kvality a pridanou hodnotou vám bude ľahký priebeh spolupráce, vaša spokojnosť a úspešné ukončenie štúdia.

Naše referencie len potvrdzujú naše slová. Evidujeme 99% spokojných zákazníkov a len 1% nespokojných. Dokázali sme uspokojiť už viac ako 360 zákazníkov a ich počet denne narastá.

 

Potrebujete pomôcť so záverečnou prácou?

Nechajte prípravu podkladov pre svoju záverečnú prácu na profesionálov. Pomôžeme Vám.

Podklady pre záverečnú prácu

Podobné články na blogu

Marketing nielen ako téma bakalárskej práce
29.04.2022

Marketing nielen ako téma bakalárskej práce

Začínate písať bakalársku prácu z marketingu? Okrem výberu témy a kvality spracovania je mimoriadne dôležité aj to, aby ste vedeli svoju bakal…

Čítať viac
Manažment ako téma v bakalárskej práci
19.04.2022

Manažment ako téma v bakalárskej práci

Ak ste sa rozhodli študovať manažment na vysokej škole, už v treťom ročníku vás čaká spracovanie bakalárskej práce. O marketingu už boli len na…

Čítať viac
Pedagogika a skvelé tipy na tému bakalárskej práce
12.04.2022

Pedagogika a skvelé tipy na tému bakalárskej práce

Študujete pedagogiku na bakalárskom stupni a chystáte sa vybrať si, alebo rovno vymyslieť tému svojej bakalárskej práce? Máme pre vás niekoľko…

Čítať viac