Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Málo peňazí kvôli študentskému životu? Tieto darčeky vás vyjdú len pár eur

Málo peňazí kvôli študentskému životu? Tieto darčeky vás vyjdú len pár eur

Ste študent a máte veľmi hlboké vrecká? Nevadí, aj tak viete obdarovať svojich blízkych bez toho, aby vás to stálo majland. Pozrite si našej tipy na skvelé vianočné darčeky, ktoré sú už možno opozerané, no nič nimi nepokazíte a nezruinujú vás.  

 

Čím väčší, tým lepší

Veľké darček vyzerajú jednoducho dobre. Ak kúpite rodičom pyžamo a veľký vianočný kozmetický balíček, pod stromčekom to bude vyzerať jednoducho dobre a nikto nebude pozerať na to, že vás to dokopy stálo len 10 eur.

 

Darčekový kôš

Na tento typ darčekov už každý zabudol no pritom je to ideálne a lacné riešenie. Koše sú aj vo vianočnej tematike a obsahujú kávu, alkohol, sladkosti a iné dobroty. Kúpite jeden veľký kôš za 30 eur pre celú rodinu a bude to vizuálne ten najkrajší (a aj najchutnejší) darček.

 

Máte šikovné ruky?

Táto možnosť je skôr pre baby ale môžu to skúsiť aj chalani. Z domácností sa pomaly vytráca poctivé domáce vianočné pečivo. Veľká krabica koláčov a medovníkov je v tomto prípade skvelou voľbou ,ako potešiť celú rodinu. Bude vás to stáť len výdavky za suroviny a váš čas pri trúbe.

 

Nezmeškajte výpredaje

Black Friday je medzi mnohými obchodníkmi jedno obrovské klamstvo a ceny sa skutočne neznižujú. Pár dní pred Vianocami však už začínajú prvé výpredaje a vy ich môžete využiť. Ak ste zapozeraní do nejakého darčeku a zlacnel, okamžite po ňom skočte a ušetríte často nemalé peniaze.

 

Knihy z výpredaju

Takmer každé kamenné kníhkupectvo má pred predajňou krabicou s knihami za 50 centov alebo 1 euro. Sú tam krásne a dobré knihy, ktoré nikto nechcel. Takto dokážete nakúpiť aj 20 titulov pre celú rodinu za 10 eur. Knihy sú krásnym darčekom a veríme, že nájdete vhodný kus pre každého člena rodiny.

Podobné články na blogu

Vedecké odbory – ktoré profesie by potrebovali viac mladých absolventov?
21.08.2019

Vedecké odbory – ktoré profesie by potrebovali viac mladých absolventov?

V niektorých pracovných odvetviach chýba viac absolventov ako v tých iných. Ak si ešte len vyberáte vysokú školu alebo ste v jednej…

Čítať viac
Týchto 5 vecí študenti zabúdajú zapracovať do záverečnej práce
08.08.2019

Týchto 5 vecí študenti zabúdajú zapracovať do záverečnej práce

Záverečná práca je komplexný projekt, ktorý obsahuje stovky rôznych dôležitých častí. Na niektoré z nich študenti zabú…

Čítať viac
Čomu sa vyhnúť pri písaní záverečnej práce
02.08.2019

Čomu sa vyhnúť pri písaní záverečnej práce

Do každej záverečnej práce by ste nemali dávať určité veci, ktoré v odborných publikáciách (akou bude aj vaša záverečná pr…

Čítať viac