Prihlásiť

Málo peňazí kvôli študentskému životu? Tieto darčeky vás vyjdú len pár eur

Málo peňazí kvôli študentskému životu? Tieto darčeky vás vyjdú len pár eur

Ste študent a máte veľmi hlboké vrecká? Nevadí, aj tak viete obdarovať svojich blízkych bez toho, aby vás to stálo majland. Pozrite si našej tipy na skvelé vianočné darčeky, ktoré sú už možno opozerané, no nič nimi nepokazíte a nezruinujú vás.  

 

Čím väčší, tým lepší

Veľké darček vyzerajú jednoducho dobre. Ak kúpite rodičom pyžamo a veľký vianočný kozmetický balíček, pod stromčekom to bude vyzerať jednoducho dobre a nikto nebude pozerať na to, že vás to dokopy stálo len 10 eur.

Darčekový kôš

Na tento typ darčekov už každý zabudol no pritom je to ideálne a lacné riešenie. Koše sú aj vo vianočnej tematike a obsahujú kávu, alkohol, sladkosti a iné dobroty. Kúpite jeden veľký kôš za 30 eur pre celú rodinu a bude to vizuálne ten najkrajší (a aj najchutnejší) darček.

Máte šikovné ruky?

Táto možnosť je skôr pre baby ale môžu to skúsiť aj chalani. Z domácností sa pomaly vytráca poctivé domáce vianočné pečivo. Veľká krabica koláčov a medovníkov je v tomto prípade skvelou voľbou ,ako potešiť celú rodinu. Bude vás to stáť len výdavky za suroviny a váš čas pri trúbe.

Nezmeškajte výpredaje

Black Friday je medzi mnohými obchodníkmi jedno obrovské klamstvo a ceny sa skutočne neznižujú. Pár dní pred Vianocami však už začínajú prvé výpredaje a vy ich môžete využiť. Ak ste zapozeraní do nejakého darčeku a zlacnel, okamžite po ňom skočte a ušetríte často nemalé peniaze.

Knihy z výpredaju

Takmer každé kamenné kníhkupectvo má pred predajňou krabicou s knihami za 50 centov alebo 1 euro. Sú tam krásne a dobré knihy, ktoré nikto nechcel. Takto dokážete nakúpiť aj 20 titulov pre celú rodinu za 10 eur. Knihy sú krásnym darčekom a veríme, že nájdete vhodný kus pre každého člena rodiny.

Podobné články na blogu

Už máte premyslené, čo po škole?
19.03.2019

Už máte premyslené, čo po škole?

Študenti si často neuvedomujú, že po piatich rokoch plných voľnosti, štúdia, parties a odpočinku príde krutá realita, ktorá sa s nimi bude…

Čítať viac
Školské knižnice: Aké poklady v nich nájdete?
12.03.2019

Školské knižnice: Aké poklady v nich nájdete?

Veľké množstvo študentov mimoriadne podceňuje silu, ktorú v sebe skrývajú univerzitné knižnice. Je to však veľká škoda. Vďaka nim by…

Čítať viac
11.03.2019

Začnite letný semester s týmito zásadami

Skúškové je fuč a je na čase vhupnúť pevnými nohami do letného semestra. Z akých chýb sa treba poučiť a čo treba robiť, aby bol letný…

Čítať viac