Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Aké mimoškolské aktivity vám môžu pomôcť?

Aké mimoškolské aktivity vám môžu pomôcť?

Trávenie voľného času mimo školy nemusí byť nutne v klube alebo v pivárni, či na izbe u spolužiakov. Pokojne môžete čas na vysokej škole využiť aj produktívnejšie. Prinášame vám zoznam najobľúbenejších činností, ktoré študenti preferujú pri výbere koníčkov a záľub.

 

Šport

Akýkoľvek šport je skvelý pre vaše fyzické, no najmä to psychické zdravie. Skvele sa pri ňom odreagujete a zároveň vyplavíte veľkú dávku endorfínov. Dobre sa vám bude spať a budete mať viac síl na zvládnutie školských povinností.

Prax alebo stáž

Neplatená stáž alebo platená prax vám môže pomôcť získať dôležité znalosti z odboru a nabrať nové kontakty, vďaka ktorým si ľahšie nájdete zamestnanie. Veľa firiem ponúka prax aj stáž a po škole v nich môžete rovno zostať pracovať.

Cesta do zahraničia

Stráviť leto v zahraničí je sen každého študenta. Amerika, Austrália, Čína? Možnosti sú neobmedzené. V zahraničí však môžete stráviť aj celý školský rok na Erazme. Nielen že získate skvelé vedomosti, bude to pre vás zážitok naozaj na celý život.

Dobrovoľná činnosť

Dobrovoľníci sú takmer všade a každá takáto skupina sa venuje inej oblasti. Napĺňa vás pomoc bezdomovcom, zvieratám, alebo iné verejné záujmy či rozvoj mesta? Venujte sa tomu. Nikdy neviete, kam vás to môže doviesť.

Kurzy a prednášky

Každý jeden kurz, ktorý v živote absolvujete, vám môže priniesť obrovské množstvo vedomostí a poznatkov. Nebuďte lakomí a zaplaťte si všetko, na čo narazíte. Všetky vedomosti raz určite zužitkujete v situácii, kedy to vôbec nebudete čakať.

Podobné články na blogu

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy
26.05.2022

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy

V dnešnom článku sme si pre vás pripravili množstvo zaujímavých tipov na témy bakalárskej práce z odboru informatika. Ak chcete trochu vyst…

Čítať viac
Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu
19.05.2022

Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu

Ak patríte medzi študentov psychológie, koncom druhého ročníka bakalárskeho štúdia vás bude čakať rozhodovanie pri výbere t…

Čítať viac
Bakalárska práca o sociálnej práci
12.05.2022

Bakalárska práca o sociálnej práci

Študujete sociálnu prácu na vysokej škole a prišli ste do štádia, kedy si máte vybrať tému vašej bakalárky? Toto…

Čítať viac