Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Aké mimoškolské aktivity vám môžu pomôcť?

Aké mimoškolské aktivity vám môžu pomôcť?

Trávenie voľného času mimo školy nemusí byť nutne v klube alebo v pivárni, či na izbe u spolužiakov. Pokojne môžete čas na vysokej škole využiť aj produktívnejšie. Prinášame vám zoznam najobľúbenejších činností, ktoré študenti preferujú pri výbere koníčkov a záľub.

 

Šport

Akýkoľvek šport je skvelý pre vaše fyzické, no najmä to psychické zdravie. Skvele sa pri ňom odreagujete a zároveň vyplavíte veľkú dávku endorfínov. Dobre sa vám bude spať a budete mať viac síl na zvládnutie školských povinností.

Prax alebo stáž

Neplatená stáž alebo platená prax vám môže pomôcť získať dôležité znalosti z odboru a nabrať nové kontakty, vďaka ktorým si ľahšie nájdete zamestnanie. Veľa firiem ponúka prax aj stáž a po škole v nich môžete rovno zostať pracovať.

Cesta do zahraničia

Stráviť leto v zahraničí je sen každého študenta. Amerika, Austrália, Čína? Možnosti sú neobmedzené. V zahraničí však môžete stráviť aj celý školský rok na Erazme. Nielen že získate skvelé vedomosti, bude to pre vás zážitok naozaj na celý život.

Dobrovoľná činnosť

Dobrovoľníci sú takmer všade a každá takáto skupina sa venuje inej oblasti. Napĺňa vás pomoc bezdomovcom, zvieratám, alebo iné verejné záujmy či rozvoj mesta? Venujte sa tomu. Nikdy neviete, kam vás to môže doviesť.

Kurzy a prednášky

Každý jeden kurz, ktorý v živote absolvujete, vám môže priniesť obrovské množstvo vedomostí a poznatkov. Nebuďte lakomí a zaplaťte si všetko, na čo narazíte. Všetky vedomosti raz určite zužitkujete v situácii, kedy to vôbec nebudete čakať.

Podobné články na blogu

Ako správne pracovať s literárnymi zdrojmi v záverečnej práci?
14.06.2019

Ako správne pracovať s literárnymi zdrojmi v záverečnej práci?

Pomaly dopisujete vašu záverečnú prácu a neviete si dať rady s literárnymi zdrojmi? Pozrite sa na  naše užitočné tipy a poraďte si…

Čítať viac
Diplomovka zo sociálnej práce? Pozor na toto!
14.06.2019

Diplomovka zo sociálnej práce? Pozor na toto!

Veľké množstvo študentov sa na nás obracia a prosbou o pomoc pri písaní záverečnej práce zo sociálnej práce. Na aké…

Čítať viac
5 druhov vecí, ktoré na intrák nepatria
01.05.2019

5 druhov vecí, ktoré na intrák nepatria

Tento článok sme napísali na základe príbehov študentov, ktorí dostali pokutu alebo dokonca boli nútení odsťahovať sa z internátu kv…

Čítať viac