Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

Študentský život si vyžaduje vysokú flexibilitu a schopnosť reagovať na veľké množstvo podnetov, ktoré nám naše štúdium a prípadná brigáda podhadzujú každých pár minút. Na to, aby sme všetko zvládali, už nemáme len diár a pero, ale aj moderné vychytávky. Ktoré sú tie najpraktickejšie?

 

Tablet

Tablety prišli rýchlo a jeden by si možno povedal, že pomaly aj odchádzajú. Nie je to však celkom pravda. Tablet je GENIÁLNA vec na prezeranie prezentácii priamo v škole, alebo na štúdium v posteli, keď sa vám nechce trápiť s notebookom. S tabletom je to aj väčšia sranda.

Fitness náramok

Fitness náramok vás každú hodinu upozorní aby ste sa prešli, poćíta vám kroky, meria tep srdca a dokonca ja dĺžku spánku. Keď sa nebudete cítiť dobre, skontrolujete si v appke v smartfóne grafy a hneď zistíte, prečo je to tak. Odporúčame každému aktívnemu aj neaktívnemu študentovi.

Čítačka kníh

Čítačka kníh, ktorá vie čítať PDF-ká alebo .doc súbory je ešte lepšia, ako tablet. Nerozptyľuje vás tam Youtube ani Facebook a vy môžete perfektne šprtať skriptá kedykoľvek a kdekoľvek. Zaobstarajte si čítačku aj vy, určite neoľutujete a zistíte, že počas cesty vlakom sa dá čítať ja pohodlne.

Elektronická cigareta

Ak nefajčíte, nikdy nezačínajte a ďalej nečítajte. Ak fajčíte, skúste prejsť na elektronickú cigaretu. Je dokázané, že nie je až tak škodlivá, je chutná, nesmrdí a môžete ju fajčiť aj na izbe na intráku. Postupne sa môžete prepracovať až k tomu, že z vás bude úplný nefajćiar.

Aeropress

Aeropress je skvelým pomocníkom na prípravu chutnej a kvalitnej kávy. Pomocou papierového filtra a malého gadgetu dostanete kedykoľvek a kdekoľvek z obyčajnej kávy skvelé a chutné presso. Už žiadne 3v1 ani iné instantné pomsty. Pripravte sa na chutnú kávičku podľa vášho gusta.

Podobné články na blogu

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy
26.05.2022

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy

V dnešnom článku sme si pre vás pripravili množstvo zaujímavých tipov na témy bakalárskej práce z odboru informatika. Ak chcete trochu vyst…

Čítať viac
Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu
19.05.2022

Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu

Ak patríte medzi študentov psychológie, koncom druhého ročníka bakalárskeho štúdia vás bude čakať rozhodovanie pri výbere t…

Čítať viac
Bakalárska práca o sociálnej práci
12.05.2022

Bakalárska práca o sociálnej práci

Študujete sociálnu prácu na vysokej škole a prišli ste do štádia, kedy si máte vybrať tému vašej bakalárky? Toto…

Čítať viac