Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

Študentský život si vyžaduje vysokú flexibilitu a schopnosť reagovať na veľké množstvo podnetov, ktoré nám naše štúdium a prípadná brigáda podhadzujú každých pár minút. Na to, aby sme všetko zvládali, už nemáme len diár a pero, ale aj moderné vychytávky. Ktoré sú tie najpraktickejšie?

 

Tablet

Tablety prišli rýchlo a jeden by si možno povedal, že pomaly aj odchádzajú. Nie je to však celkom pravda. Tablet je GENIÁLNA vec na prezeranie prezentácii priamo v škole, alebo na štúdium v posteli, keď sa vám nechce trápiť s notebookom. S tabletom je to aj väčšia sranda.

Fitness náramok

Fitness náramok vás každú hodinu upozorní aby ste sa prešli, poćíta vám kroky, meria tep srdca a dokonca ja dĺžku spánku. Keď sa nebudete cítiť dobre, skontrolujete si v appke v smartfóne grafy a hneď zistíte, prečo je to tak. Odporúčame každému aktívnemu aj neaktívnemu študentovi.

Čítačka kníh

Čítačka kníh, ktorá vie čítať PDF-ká alebo .doc súbory je ešte lepšia, ako tablet. Nerozptyľuje vás tam Youtube ani Facebook a vy môžete perfektne šprtať skriptá kedykoľvek a kdekoľvek. Zaobstarajte si čítačku aj vy, určite neoľutujete a zistíte, že počas cesty vlakom sa dá čítať ja pohodlne.

Elektronická cigareta

Ak nefajčíte, nikdy nezačínajte a ďalej nečítajte. Ak fajčíte, skúste prejsť na elektronickú cigaretu. Je dokázané, že nie je až tak škodlivá, je chutná, nesmrdí a môžete ju fajčiť aj na izbe na intráku. Postupne sa môžete prepracovať až k tomu, že z vás bude úplný nefajćiar.

Aeropress

Aeropress je skvelým pomocníkom na prípravu chutnej a kvalitnej kávy. Pomocou papierového filtra a malého gadgetu dostanete kedykoľvek a kdekoľvek z obyčajnej kávy skvelé a chutné presso. Už žiadne 3v1 ani iné instantné pomsty. Pripravte sa na chutnú kávičku podľa vášho gusta.

Podobné články na blogu

Poďakovanie v bakalárskej práci: Môžete ho vynechať?
27.12.2021

Poďakovanie v bakalárskej práci: Môžete ho vynechať?

Poďakovanie v bakalárskej práci je kapitola, ktorá nie je povinná, no študenti ju aj napriek tomu často spracujú veľmi zle. Buď poďakovanie úplne…

Čítať viac
Bakalárska práca: Mala by vás desiť kontrola originality?
17.12.2021

Bakalárska práca: Mala by vás desiť kontrola originality?

Kontrola originality bakalárskej práce je pojem, ktorý desí mnohých študentov. Je to naozaj taký strašiak, ktorého by ste sa mali pri p…

Čítať viac
Optimálna cena za spracovanie podkladov bakalárskej práce
13.12.2021

Optimálna cena za spracovanie podkladov bakalárskej práce

Cena za spracovanie podkladov z bakalárskej práci je veľmi variabilný údaj a závisí od rôznych premenných. V nasledujúcom článku v…

Čítať viac