Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

Študentský život si vyžaduje vysokú flexibilitu a schopnosť reagovať na veľké množstvo podnetov, ktoré nám naše štúdium a prípadná brigáda podhadzujú každých pár minút. Na to, aby sme všetko zvládali, už nemáme len diár a pero, ale aj moderné vychytávky. Ktoré sú tie najpraktickejšie?

 

Tablet

Tablety prišli rýchlo a jeden by si možno povedal, že pomaly aj odchádzajú. Nie je to však celkom pravda. Tablet je GENIÁLNA vec na prezeranie prezentácii priamo v škole, alebo na štúdium v posteli, keď sa vám nechce trápiť s notebookom. S tabletom je to aj väčšia sranda.

Fitness náramok

Fitness náramok vás každú hodinu upozorní aby ste sa prešli, poćíta vám kroky, meria tep srdca a dokonca ja dĺžku spánku. Keď sa nebudete cítiť dobre, skontrolujete si v appke v smartfóne grafy a hneď zistíte, prečo je to tak. Odporúčame každému aktívnemu aj neaktívnemu študentovi.

Čítačka kníh

Čítačka kníh, ktorá vie čítať PDF-ká alebo .doc súbory je ešte lepšia, ako tablet. Nerozptyľuje vás tam Youtube ani Facebook a vy môžete perfektne šprtať skriptá kedykoľvek a kdekoľvek. Zaobstarajte si čítačku aj vy, určite neoľutujete a zistíte, že počas cesty vlakom sa dá čítať ja pohodlne.

Elektronická cigareta

Ak nefajčíte, nikdy nezačínajte a ďalej nečítajte. Ak fajčíte, skúste prejsť na elektronickú cigaretu. Je dokázané, že nie je až tak škodlivá, je chutná, nesmrdí a môžete ju fajčiť aj na izbe na intráku. Postupne sa môžete prepracovať až k tomu, že z vás bude úplný nefajćiar.

Aeropress

Aeropress je skvelým pomocníkom na prípravu chutnej a kvalitnej kávy. Pomocou papierového filtra a malého gadgetu dostanete kedykoľvek a kdekoľvek z obyčajnej kávy skvelé a chutné presso. Už žiadne 3v1 ani iné instantné pomsty. Pripravte sa na chutnú kávičku podľa vášho gusta.

Podobné články na blogu

Vedecké odbory – ktoré profesie by potrebovali viac mladých absolventov?
21.08.2019

Vedecké odbory – ktoré profesie by potrebovali viac mladých absolventov?

V niektorých pracovných odvetviach chýba viac absolventov ako v tých iných. Ak si ešte len vyberáte vysokú školu alebo ste v jednej…

Čítať viac
Týchto 5 vecí študenti zabúdajú zapracovať do záverečnej práce
08.08.2019

Týchto 5 vecí študenti zabúdajú zapracovať do záverečnej práce

Záverečná práca je komplexný projekt, ktorý obsahuje stovky rôznych dôležitých častí. Na niektoré z nich študenti zabú…

Čítať viac
Čomu sa vyhnúť pri písaní záverečnej práce
02.08.2019

Čomu sa vyhnúť pri písaní záverečnej práce

Do každej záverečnej práce by ste nemali dávať určité veci, ktoré v odborných publikáciách (akou bude aj vaša záverečná pr…

Čítať viac