5 gadgetov, ktoré využije každý študent

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

Študentský život si vyžaduje vysokú flexibilitu a schopnosť reagovať na veľké množstvo podnetov, ktoré nám naše štúdium a prípadná brigáda podhadzujú každých pár minút. Na to, aby sme všetko zvládali, už nemáme len diár a pero, ale aj moderné vychytávky. Ktoré sú tie najpraktickejšie?

 

Tablet

Tablety prišli rýchlo a jeden by si možno povedal, že pomaly aj odchádzajú. Nie je to však celkom pravda. Tablet je GENIÁLNA vec na prezeranie prezentácii priamo v škole, alebo na štúdium v posteli, keď sa vám nechce trápiť s notebookom. S tabletom je to aj väčšia sranda.

Fitness náramok

Fitness náramok vás každú hodinu upozorní aby ste sa prešli, poćíta vám kroky, meria tep srdca a dokonca ja dĺžku spánku. Keď sa nebudete cítiť dobre, skontrolujete si v appke v smartfóne grafy a hneď zistíte, prečo je to tak. Odporúčame každému aktívnemu aj neaktívnemu študentovi.

Čítačka kníh

Čítačka kníh, ktorá vie čítať PDF-ká alebo .doc súbory je ešte lepšia, ako tablet. Nerozptyľuje vás tam Youtube ani Facebook a vy môžete perfektne šprtať skriptá kedykoľvek a kdekoľvek. Zaobstarajte si čítačku aj vy, určite neoľutujete a zistíte, že počas cesty vlakom sa dá čítať ja pohodlne.

Elektronická cigareta

Ak nefajčíte, nikdy nezačínajte a ďalej nečítajte. Ak fajčíte, skúste prejsť na elektronickú cigaretu. Je dokázané, že nie je až tak škodlivá, je chutná, nesmrdí a môžete ju fajčiť aj na izbe na intráku. Postupne sa môžete prepracovať až k tomu, že z vás bude úplný nefajćiar.

Aeropress

Aeropress je skvelým pomocníkom na prípravu chutnej a kvalitnej kávy. Pomocou papierového filtra a malého gadgetu dostanete kedykoľvek a kdekoľvek z obyčajnej kávy skvelé a chutné presso. Už žiadne 3v1 ani iné instantné pomsty. Pripravte sa na chutnú kávičku podľa vášho gusta.