Prihlásiť

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

5 gadgetov, ktoré využije každý študent

Študentský život si vyžaduje vysokú flexibilitu a schopnosť reagovať na veľké množstvo podnetov, ktoré nám naše štúdium a prípadná brigáda podhadzujú každých pár minút. Na to, aby sme všetko zvládali, už nemáme len diár a pero, ale aj moderné vychytávky. Ktoré sú tie najpraktickejšie?

 

Tablet

Tablety prišli rýchlo a jeden by si možno povedal, že pomaly aj odchádzajú. Nie je to však celkom pravda. Tablet je GENIÁLNA vec na prezeranie prezentácii priamo v škole, alebo na štúdium v posteli, keď sa vám nechce trápiť s notebookom. S tabletom je to aj väčšia sranda.

Fitness náramok

Fitness náramok vás každú hodinu upozorní aby ste sa prešli, poćíta vám kroky, meria tep srdca a dokonca ja dĺžku spánku. Keď sa nebudete cítiť dobre, skontrolujete si v appke v smartfóne grafy a hneď zistíte, prečo je to tak. Odporúčame každému aktívnemu aj neaktívnemu študentovi.

Čítačka kníh

Čítačka kníh, ktorá vie čítať PDF-ká alebo .doc súbory je ešte lepšia, ako tablet. Nerozptyľuje vás tam Youtube ani Facebook a vy môžete perfektne šprtať skriptá kedykoľvek a kdekoľvek. Zaobstarajte si čítačku aj vy, určite neoľutujete a zistíte, že počas cesty vlakom sa dá čítať ja pohodlne.

Elektronická cigareta

Ak nefajčíte, nikdy nezačínajte a ďalej nečítajte. Ak fajčíte, skúste prejsť na elektronickú cigaretu. Je dokázané, že nie je až tak škodlivá, je chutná, nesmrdí a môžete ju fajčiť aj na izbe na intráku. Postupne sa môžete prepracovať až k tomu, že z vás bude úplný nefajćiar.

Aeropress

Aeropress je skvelým pomocníkom na prípravu chutnej a kvalitnej kávy. Pomocou papierového filtra a malého gadgetu dostanete kedykoľvek a kdekoľvek z obyčajnej kávy skvelé a chutné presso. Už žiadne 3v1 ani iné instantné pomsty. Pripravte sa na chutnú kávičku podľa vášho gusta.

Podobné články na blogu

Už máte premyslené, čo po škole?
19.03.2019

Už máte premyslené, čo po škole?

Študenti si často neuvedomujú, že po piatich rokoch plných voľnosti, štúdia, parties a odpočinku príde krutá realita, ktorá sa s nimi bude…

Čítať viac
Školské knižnice: Aké poklady v nich nájdete?
12.03.2019

Školské knižnice: Aké poklady v nich nájdete?

Veľké množstvo študentov mimoriadne podceňuje silu, ktorú v sebe skrývajú univerzitné knižnice. Je to však veľká škoda. Vďaka nim by…

Čítať viac
11.03.2019

Začnite letný semester s týmito zásadami

Skúškové je fuč a je na čase vhupnúť pevnými nohami do letného semestra. Z akých chýb sa treba poučiť a čo treba robiť, aby bol letný…

Čítať viac