Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

5 druhov vecí, ktoré na intrák nepatria

5 druhov vecí, ktoré na intrák nepatria

Tento článok sme napísali na základe príbehov študentov, ktorí dostali pokutu alebo dokonca boli nútení odsťahovať sa z internátu kvôli veciam, ktoré nám prídu ako úplné hlúposti. Na internátoch však platia tvrdé pravidlá a my sme zozbierali päť vecí, za ktoré vám hrozí nejaký trest

 

 

Návšteva

Návštevy na internáte nie sú zakázané, no musia sa zapísať na recepcií a ak chcú zostať na noc, musia s tým súhlasiť vaši spolubývajúci a musíte zaplatiť určitý poplatok. Tajné návštevy cez okno rozhodne neodporúčame.

Alkohol

Nech to znie akokoľvek smiešne, alkohol na internát nepatrí. Väčšina internátov má v predpisoch zákaz požívania alkoholických nápojov na izbách. Vy ste však dospelí ľudia a je len na vás, ako s k tomuto zákazu postavíte.

Fajčenie

Máte izbu s balkónom? Aj tak na fajčenie zabudnite. Opäť by ste tak porušili predpis asi každého jedného internátu na Slovensku. Ak si cigaretku neviete odpustiť, prejdite sa dole pod intrák a doprajte si ju tam.

Nevyžiadaná elektronika

Okrem notebooku a nabíjačky na telefón by ste na väčšine internátov nemali mať nič. Kanvica, mikrovlnka či reproduktory môžu vyústiť k tomu, že budete platiť pokutu a vysvetľovať dôvody ich prítomnosti správcovi internátu.

Zvieratá

Študenti na intrákoch radi chovajú rybičky, pavúkov, jašterice, no nájdu sa aj chovatelia psov, mačiek a veveričiek. Zvieratá sú však opäť na internáte zakázané a ak vám ich nájdu, môžete z toho mať dosť veľké problémy.

Podobné články na blogu

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy
26.05.2022

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy

V dnešnom článku sme si pre vás pripravili množstvo zaujímavých tipov na témy bakalárskej práce z odboru informatika. Ak chcete trochu vyst…

Čítať viac
Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu
19.05.2022

Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu

Ak patríte medzi študentov psychológie, koncom druhého ročníka bakalárskeho štúdia vás bude čakať rozhodovanie pri výbere t…

Čítať viac
Bakalárska práca o sociálnej práci
12.05.2022

Bakalárska práca o sociálnej práci

Študujete sociálnu prácu na vysokej škole a prišli ste do štádia, kedy si máte vybrať tému vašej bakalárky? Toto…

Čítať viac