Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

4 šikovné aplikácie, ktoré zefektívnia tvorbu Vašej bakalárky

Ako na záverečnú prácu efektívne aj zábavne.

4 šikovné aplikácie, ktoré zefektívnia tvorbu Vašej bakalárky

Ako napísať bakalársku prácu čo možno najefektívnejšie? Tiež sa nad tým trápite a neviete, ako ju písať poctivo, no zároveň nestrácať zbytočne čas? Zvýšiť efektivitu Vašej práce na záverečnej práci by mohli aj smart bezplatné aplikácie. Predstavujeme Vám 4, podľa nás, tie najšikovnejšie...        

1. Draftin

Koncept záverečnej, ako aj inej práce nebolo nikdy jednoduchšie napísať. Stačí aplikácia draftin.com, pomocou ktorej si poľahky a takmer bez námahy vytvoríte osnovu, resp. koncept Vašej práce. Dokonca si vďaka vychytávke Hemingway mód môžete písať všetko bez otravného vyrušovania a opráv. Opravy a úpravy predsa  počkajú, dôležité je najmä nerušene písať, keď už máme nápad a chuť.

2. SoundRown

Sú študenti, a nie je ich málo, ktorých vyrušuje ticho. Lenže ako sa učiť, presnejšie písať bakalárku a sedieť pri tom niekde na kávičke s partiou? Našťastie, aplikácia soundrown.com to vyriešila vcelku šalamúnsky. Dokáže totiž napodobňovať zvuky prostredia, aj Vašej obľúbenej kaviarne. Stačí si len nasadiť slúchadlá a nechať sa unášať zvukmi mesta, ale aj dažďa, ohňa, vlaku...  A pritom popustiť uzdu Vašej tvorivosti.

3. DoNothingFor2Minutes

Aj pauzy sú potrebné. Preto, počas najväčšieho sústredenia, keď máte pocit, že nemôžete zastaviť, lebo nič nestihnete, si dožičte prestávku. Ak si to neviete odsledovať sami, skúste to s aplikáciou donothingfor2minutes.com. Stačia dve minútky, počas ktorých je prísny zákaz dotknúť sa myšky či stlačiť čokoľvek na klávesnici. Ak nebudete podvádzať, uvidíte, že si oddýchne nielen Vaša unavená ruka, ale aj myseľ, keďže túto pauzičku doprevádzajú príjemné zvuky mora.

4. WhiteorDie

Toto je posledná zo 4 nám sympatických aplikácií, ktoré pomôžu zefektívniť proces písania bakalárky. Ako? WriteorDie.com totiž motivuje! A to k písaniu za pomoci trestov.
Ak na dlhšiu chvíľu prestanete písať, tak Vás podobne, ako v aute, keď si nezapnete pásy, ohluší pomerne hlasný a veru nie príjemný zvuk. Ak si zasa nastavíte Kamikaze mód, vo chvíli stratenej pozornosti sa pripravte na náhodné mazanie Vášho textu.  
Možno trochu cez, ale vysoko efektívne! Verte nám a v prípade ďalších otázok sa na nás smelo obráťte.
 

Podobné články na blogu

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy
26.05.2022

Bakalárska práca z informatiky a tipy na originálne témy

V dnešnom článku sme si pre vás pripravili množstvo zaujímavých tipov na témy bakalárskej práce z odboru informatika. Ak chcete trochu vyst…

Čítať viac
Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu
19.05.2022

Tipy na témy zo psychológie pre bakalársku prácu

Ak patríte medzi študentov psychológie, koncom druhého ročníka bakalárskeho štúdia vás bude čakať rozhodovanie pri výbere t…

Čítať viac
Bakalárska práca o sociálnej práci
12.05.2022

Bakalárska práca o sociálnej práci

Študujete sociálnu prácu na vysokej škole a prišli ste do štádia, kedy si máte vybrať tému vašej bakalárky? Toto…

Čítať viac