Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

4 šikovné aplikácie, ktoré zefektívnia tvorbu Vašej bakalárky

Ako na záverečnú prácu efektívne aj zábavne.

4 šikovné aplikácie, ktoré zefektívnia tvorbu Vašej bakalárky

Ako napísať bakalársku prácu čo možno najefektívnejšie? Tiež sa nad tým trápite a neviete, ako ju písať poctivo, no zároveň nestrácať zbytočne čas? Zvýšiť efektivitu Vašej práce na záverečnej práci by mohli aj smart bezplatné aplikácie. Predstavujeme Vám 4, podľa nás, tie najšikovnejšie...        

1. Draftin

Koncept záverečnej, ako aj inej práce nebolo nikdy jednoduchšie napísať. Stačí aplikácia draftin.com, pomocou ktorej si poľahky a takmer bez námahy vytvoríte osnovu, resp. koncept Vašej práce. Dokonca si vďaka vychytávke Hemingway mód môžete písať všetko bez otravného vyrušovania a opráv. Opravy a úpravy predsa  počkajú, dôležité je najmä nerušene písať, keď už máme nápad a chuť.

2. SoundRown

Sú študenti, a nie je ich málo, ktorých vyrušuje ticho. Lenže ako sa učiť, presnejšie písať bakalárku a sedieť pri tom niekde na kávičke s partiou? Našťastie, aplikácia soundrown.com to vyriešila vcelku šalamúnsky. Dokáže totiž napodobňovať zvuky prostredia, aj Vašej obľúbenej kaviarne. Stačí si len nasadiť slúchadlá a nechať sa unášať zvukmi mesta, ale aj dažďa, ohňa, vlaku...  A pritom popustiť uzdu Vašej tvorivosti.

3. DoNothingFor2Minutes

Aj pauzy sú potrebné. Preto, počas najväčšieho sústredenia, keď máte pocit, že nemôžete zastaviť, lebo nič nestihnete, si dožičte prestávku. Ak si to neviete odsledovať sami, skúste to s aplikáciou donothingfor2minutes.com. Stačia dve minútky, počas ktorých je prísny zákaz dotknúť sa myšky či stlačiť čokoľvek na klávesnici. Ak nebudete podvádzať, uvidíte, že si oddýchne nielen Vaša unavená ruka, ale aj myseľ, keďže túto pauzičku doprevádzajú príjemné zvuky mora.

4. WhiteorDie

Toto je posledná zo 4 nám sympatických aplikácií, ktoré pomôžu zefektívniť proces písania bakalárky. Ako? WriteorDie.com totiž motivuje! A to k písaniu za pomoci trestov.
Ak na dlhšiu chvíľu prestanete písať, tak Vás podobne, ako v aute, keď si nezapnete pásy, ohluší pomerne hlasný a veru nie príjemný zvuk. Ak si zasa nastavíte Kamikaze mód, vo chvíli stratenej pozornosti sa pripravte na náhodné mazanie Vášho textu.  
Možno trochu cez, ale vysoko efektívne! Verte nám a v prípade ďalších otázok sa na nás smelo obráťte.
 

Podobné články na blogu

Vedecké odbory – ktoré profesie by potrebovali viac mladých absolventov?
21.08.2019

Vedecké odbory – ktoré profesie by potrebovali viac mladých absolventov?

V niektorých pracovných odvetviach chýba viac absolventov ako v tých iných. Ak si ešte len vyberáte vysokú školu alebo ste v jednej…

Čítať viac
Týchto 5 vecí študenti zabúdajú zapracovať do záverečnej práce
08.08.2019

Týchto 5 vecí študenti zabúdajú zapracovať do záverečnej práce

Záverečná práca je komplexný projekt, ktorý obsahuje stovky rôznych dôležitých častí. Na niektoré z nich študenti zabú…

Čítať viac
Čomu sa vyhnúť pri písaní záverečnej práce
02.08.2019

Čomu sa vyhnúť pri písaní záverečnej práce

Do každej záverečnej práce by ste nemali dávať určité veci, ktoré v odborných publikáciách (akou bude aj vaša záverečná pr…

Čítať viac