Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Hlavné dôvody prečo si vybrať nás...

pre spracovanie podkladov Vašej záverečnej práce

Diplomové práce - cena

1. Cena za vypracovanie podkladov

Držíme sa zásady, že menej je niekedy viac. Pri stanovení ceny za spracovanie podkladov záverečnej práce vychádzame z náročnosti témy, z obtiažnosti zaobstarania literatúry a podobne. Ako silné kritérium pre určenie ceny, je vývoj cien u konkurencie. Tie podrobne sledujeme a snažíme sa im prispôsobiť. Avšak, neznižujeme ceny umelo, prispôsobujeme ich kvalite a odbornosti našich autorov.

Originalita podkladov záverečných prác

2. Originalita podkladov pre záverečné práce

Dbáme na to, aby Vaše podklady boli vypracované originálne. Starostlivo vyberaní autori sú garanciou, že podklady k záverečným prácam, ktoré Vám odovzdáme sú originály a nevykazujú známky plagiátov. Vaše podklady prechádzajú dvojstupňovou kontrolou, kde raz po sebe kontroluje prácu sám autor, a následne my.

Anonymita pri spracovaní diplomovej práce

3. Anonymita pri spracovaní záverečnej práce

Všetky Vaše údaje sú u nás chránené. Ako jedna z mála spoločnosti ponúkame anonymnú objednávku spracovania podkladov záverečnej práce, ktorú nájdete na našej hlavnej stránke. Samozrejme, pri poskytnutí detailnejších informácií garantujeme uchovanie týchto informácií. V žiadnom prípade sa Vaše údaje nedostanú  k tretej strane. Vašu mailovú adresu navyše nebudeme používať ani pre zasielanie informačných letákov.