Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Sociálna práca

podklady pre diplomovú, alebo bakalársku prácu

Napísanie diplomovej práce, alebo bakalárskej práce pre sociálnu prácu?

Aj Vás trápi, čo s Vašou diplomovou prácou? Sme tu preto aby sme Vám pomohli s prípravou podkladov pre diplomovú, alebo bakalársku prácu sociálneho zamerania. V našom tíme pracuje viac ako 145 autorov, pričom asi 70 z nich sa špecializuje práve na témy bakalráskej, resp. diplomovej práce v sociálnej oblasti. Veľmi radi Vám spracujeme podklady pre Vašu záverečnú prácu. Stačí ak vyplníte nezáväzný formulár a my Vás budeme následne kontaktovať s našou cenovou ponukou a ďalším postupom, aby sme mohli začať pracovať na zhotovení podkladov pre Vašu VŠ prácu.

Smernica o náležitostiach spracovania záverečných prác VŠ Sv. Alžbety

Smernica o náležitostiach spracovania záverečných prác Kat. Univerzity v Ružomberku

Smernica o náležitostiach záverečných prác UMB Banská BytricaUvedením telefónneho čísla

  • Vás môžeme kontaktovať pre upresnenie Vašej objednávky.
  • Dokážeme rýchlejšie vyriešiť Vaše požiadavky.
  • Vaša anonymita ostáva plne zachovaná.

Keď nezadáte telefón, budete môcť odoslať formulár až po zaškrtnutí políčka. Skontrolujte si aj SPAM, pretože Vám do pár minút zašleme na email potvrdenie o zadaní Vašej požiadavky.
Rozumiem