Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Rigorózna práca

Chceš sa vo svojom vzdelaní posunúť ďalej a rozhodol si sa pre rigoróznu prácu? Avšak zrazu ťa prekvapilo zdravie alebo pracovná vyťaženosť a nestíhaš odovzdať svoju rigoróznu prácu načas? Nevadí! Presne pre takéto prípady nájdeš pomoc u našich spracovateľov!

Pripraviť podklady pre rigoróznu prácu nie je nič jednoduché – nároky na jej obsah a formu sú oveľa vyššie ako u ostatných druhoch záverečných prác a vyžadujú si plné sústredenie, čo je popri zamestnaní či doktorandskom štúdiu skoro nemožné. Rigorózna práca musí obsahovať okrem faktov z domácej a zahraničnej literatúry častokrát aj výskum a najmä vlastný prínos.

Naši spracovatelia sa takýmto odborným otázkam venujú na dennej báze, a tak ti dokážu pomôcť aj so spracovaním podkladov pre rigoróznu prácu. Tá bude potom obsahovať všetky obsahové a formálne náležitosti, ktoré sú v rigoróznej práci žiadúce a bez ktorých nie je možné rigorózku obhájiť.

Ako si objednať podklady k rigoróznej práci?

 • Vyplň elektronický formulár, ktorým si zadáš svoju nezáväznú objednávku
 • Na email dostaneš cenové ponuky spracovateľov, ktorí majú kapacitu a dosahujú odbornosť potrebnú pre vypracovanie podkladov pre tvoju rigoróznu prácu
 • Kontaktuj našu koordinátorku Luciu, ktorá ti kedykoľvek pomôže s výberom toho správneho spracovateľa
 • Vytvor objednávku

Čo môžeš očakávať od vypracovania podkladov k tvojej rigoróznej práci?

 • Podklady, ktoré dostaneš budú spracované načas, originálne a kvalitne
 • Tvoja objednávka je rozdelená do 4 etáp = 4 splátok a ty môžeš komunikovať pravidelne so svojim školiteľom
 • So svojim spracovateľom budeš komunikovať priamo a anonymne
 • Spracovateľ je povinný zapracovať všetky tvoje pripomienky a návrhy v rámci zadania objednávky

 

Čo o nás povedali tí, ktorým sme pripravili podklady k rigorózne práci?

Užívateľ 3646: „Komunikacia aj spracovanie na výbornu

Užívateľ 2502: „Vynikajúca spolupráca, flexibilné reakcie na aktuálne požiadavky, veľké poďakovanie spracovateľovi.Uvedením telefónneho čísla

 • Vás môžeme kontaktovať pre upresnenie Vašej objednávky.
 • Dokážeme rýchlejšie vyriešiť Vaše požiadavky.
 • Vaša anonymita ostáva plne zachovaná.

Keď nezadáte telefón, budete môcť odoslať formulár až po zaškrtnutí políčka. Skontrolujte si aj SPAM, pretože Vám do pár minút zašleme na email potvrdenie o zadaní Vašej požiadavky.
Rozumiem