Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Diplomová práca v odbore sociálna práca

Dotazníky a výskum pre odbor sociálna práca

Každá dobrá diplomová práca v odbore sociálna práca by mala obsahovať nejaký výskum, ktorý je založený na zbere dát z dotazníkov. Preto sme pre študentov v odbore sociálna práca odštartovali poskytovanie novej služby. Ide o vypracovanie výskumov a prieskumov pre diplomové práce, rigorózne práce a iné druhy záverečných prác.

Ako si objednať výskum, či prieskum pre záverečné práce?

  1. Použite formulár, ktorý je pod týmto textom
  2. Pošlite váš dotazník uložený vo formáte pre MS Word na základe ktorého výskum vytvoríme v systéme
  3. Po doručení prieskum pozrieme a budeme konzultovať prípadné zmeny v dotazníku
  4. Môžeme pripraviť otvorený dotazník. Následne vám odkaz pošleme e-mailom a môžete ho rozposlať napríklad ďalej e-mailom, prípadne zdieľať na sociálnych sieťach a podobne. Prepísanie papierových dotazníkov do systému je rýchlejšie ako ich samotné vyhodnocovanie ručne, vypočítanie percent, tvorenie tabuliek a grafov v MS Excel. Okrem toho vám dodáme aj verziu dotazníka pre tlač.
  5. Môžeme spraviť dotazník s uzatvoreným prístupom iba pre vopred vybraných respondentov. Na e-mailové adresy respondentov, rozpošleme pozvánky na účasť v prieskume e-mailom z nášho systému. V našich silách je aj rozposlanie opakovaných pripomienok, nastavenie počtu, či vyplnení dotazníka z jednej e-mailovej adresy.
  6. Výsledky prieskumu vám pošleme v MS Worde v ktorom budú tabuľky a grafy v obrázkoch a v MS Excel, kde budú tabuľky s výpočtami ku každej otázke.Výsledky môžete dostať aj v CSV, SPSS, R, queXML. Dostanete aj tabuľku odpovedí v .xls, v ktorej sú jednotlivé dotazníky v riadkoch a odpovede respondentov v stĺpcoch, čiže v nich viete čiastkové odpovede filtrovať použitím filtrov. Z výsledkov v MS Exceli si môžete vytvoriť aj vlastné grafy.