Pracujeme v súlade s predpismi o GDPR

Vaše osobné údaje sú v bezpečí, zachádzame s Vašimi osobnými údajmi striktne v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. 

  Čítať viac

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Prihlásiť

Stabilná práca z domu

Buď pán svojho času a zarábaj kedy chceš

Baví ťa písať a máš vysokoškolské vzdelanie? Chceš sa živiť alebo si privyrobiť profesionálnym písaním vysokoškolských prác? Garantujeme ti úplnú voľnosť pri manažmente vlastného času. Objem zarobených peňazí závisí len od tvojej šikovnosti a chuti do práce.

Anonymná práca v stabilnej firme

Ponúkame ti úplnú anonymitu a bezpečnosť pri komunikácií s klientom. Zároveň ti garantujeme pravidelný prísun klientov, z ktorých si môžeš ty sám vyberať. Ak sa u nás rozhodneš pracovať, nemusíš sa báť nečakaných situácií.

 

Čo ponúkame

Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie. Len u nás si môžete privyrobiť viac ako 8 EUR/hodinu.

Ak tieto predpoklady spĺňate a zaujala Vás naša ponuka, neváhajte nám zaslať Vaše CV a my si Vás odskúšame. Zákazník je pre nás na prvom mieste, preto kvalita autorov je nami dôkladne kontrolovaná.

Chceš sa k nám pridať? Zašli nám svoj životopis

  • Životopis (povinné)
  • Ukážka VŠ práce (odporúčané)
  • Motivačný list (nepovinné)
Ako funguje spolupráca

Prehrajte si video a dozviete sa, ako jednoducho môže naša spolupráca odštartovať a aké garancie poskytujeme každému členovi teamu.

Naše požiadavky
  1. vynikajúca orientácia v konkrétnom odbore
  2. profesionálny prístup
  3. 100 % dodržiavanie termínov
  4. zodpovednosť
  5. spoľahlivosť
  6. ukončený minimálne 1. stupeň vysokoškolského vzdelania
  7. prístup k odbornej literatúre

Ak ste odborník vo svojom obore, máte záujem slušne si zarobiť a spĺňate nižšie uvedené požiadavky, kontaktujte nás. V prípade splnenia našich požiadaviek Vás radi zapojíme do tímu vsprace.sk