O nás

príprava podkladov pre záverečné práce nie je hobby

 

Nie sme inzerenti

V našej spoločnosti sa zaoberáme prípravou podkladov pre záverečné práce. Služby, ktoré poskytujeme, sú našou hlavnou činnosťou a spoločnosť Locoit, s.r.o. je zapísaná v obchodnom registri, na okresnom súde v Bratislave I. Nie sme teda inzerenti z rôznych portálov, ktorí takéto služby ponúkajú ako vedľajšiu činnosť, alebo to berú ako príležitosť na činnosť popri zamestnaní. V našom tíme rovnako nenájdete študentov, ktorí si takto zarábajú na svoju zábavu.

Túto činnosť berieme ako seriózne podnikanie, z ktoré nám plynú aj povinnosti stanovené zákonmi Slovenskej Republiky. Rovnako si plníme všetky povinnosti vzhľadom k štátnym inštitúciám.

Ak sa rozhodnete pre spracovanie podkladov diplomovej práce, alebo inej záverečnej práce našou spoločnosťou, nestane sa Vám, že Vám podklady diplomovej práce z ekonómie spracuje sociológ, alebo právnik. V našom tíme pracuje viac ako 130 odborníkov z rôznych odborov a teda spracovanie podkladov diplomovej práce je na najvyššej úrovni, zabezpečené neustálou obojsmernou komunikáciou zákazník-autor.